0 800 210 441

СПІВПРАЦЯ bikenow

Співпраця з організаціями

Наша мета – велосипедизація міст. Ми мріємо щоб більше людей їздило на велосипедах на роботу, додому, навчання у справах тощо, тому що їзда на велосипеді сприяє здоров’ю, екології та суттєво економить кошти.

Ви можете підтримати цю ідею і долучитись до справи:

  • Пропонуємо відкриття безстанційного велопрокату у вашому місті.
    Ми надаємо доступ до програмного забезпечення і велосипеди. Мінімальний бюджет від $25 000.
  • Сприяйте здоров’ю своїх працівників та підвищуйте їх продуктивність. Придбайте для них корпоративні абонементи зі знижкою понад 30%. Ваша компанія має 10 та більше співробітників, яких потрібно заохотити додатково? Напишіть нам запит на business@bikenow.com.ua з темою листа “Бажаємо корпоративні абонементи”
  • Відкрийте станцію біля своєї установи. Надайте змогу клієнтам, співробітникам, орендарям чи жителям будинку долучитись до мережі, та користуватись велосипедами. Вартість відкриття такої станції всього 10 000 грн. Ви платите один раз, а під’єднуєтесь до мережі назавжди. Звертайтесь на business@bikenow.com.ua із запитом у темі листа “Бажаємо відкрити станцію”.

Реклама

Хочете нестандартну і креативну рекламу? Рекламу, яку побачать багато людей? Рекламу, яка буде всюди?

Реклама не велосипедах bikenow охоплює майже всі райони – центр, станції метро, житлові комплекси, спальні райони, а також місця відпочинку. Наші велосипеди переміщаються містом постійно та швидко змінюють свою локацію. Їх бачать водії на дорогах, відпочиваючі в парках та скверах, пішоходи та багато інших людей. Реклама такого формату має широкий показник проникності в маси та помітності.

Якщо хочете розмістити свою рекламу на велосипедах bikenow, звертайтесь на reklama@bikenow.com.ua.