0 800 210 441

СПІВПРАЦЯ bikenow

Співпраця щод створення нових паркомісць за зверненнями громадян

ТОВ «БАЙК-НАУ», відповідаючи на численні звернення киян, ОСББ, ЖЕК, з проханнями створення додаткових паркомісць мережі «bike-sharing» повідомляємо наступне.
Для того, щоб ТОВ «БАЙК-НАУ» міг створити додаткове паркомісце, необхідний Дозвіл/згода балансоутримувача території, на якій планується розміщення прокатних велосипедів/самокатів (зразок додається).
Балансоутримувачами можуть бути ОСББ, ЖЕК або інша обслуговуюча організація, до яких жителі міста можуть звернутись з заявою (в тому числі колективною) з проханням надати ТОВ «БАЙК-НАУ» дозвіл на розміщення паркомісць (зразок додається).
Отримавши Дозвіл від ОСББ, ЖЕК або іншої обслуговуючої організації, просимо направити скан-копію засобами електронного зв’язку support@bikenow.com.ua та оригінал на поштову адресу 03039, м.Київ, вул. Ізюмська, 5 оф.311

Співпраця щодо реклами

Хочете цікаво та креативно розповісти про себе та свій бізнес? Читай далі! Реклама, яку ми пропонуємо буде зафіксована на велосипедах та пересуватиметься з одного району в інший. Таким чином потрібну інформацію зможуть побачити більше людей. Адже реклама не велосипедах bikenow охоплює майже всі райони – центр, станції метро, житлові комплекси, спальні райони й місця відпочинку.

Також ваша інформація з’явиться й на просторах інтернету. Адже наші байки настільки гарно виходять у кадрі, що дуже важко втриматися аби з ними не сфотографуватися.

Щоб отримати більше інформації та презентацію напишіть на пошту reklama@bikenow.com.ua або bikenowsmm@gmail.com